ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

Пункт доступу громадян

до офіційної інформації

           Лічильник


Презентація книги Галини Гаврилович "Сова на кладці""

Гаврилович Г.С. Сова на кладці: потішні оповідки рідного села / Г.С.Гаврилович. – Рівне: Волинські обереги, 2012. – 100 с.

Напередодні 2013 року світ побачила четверта книга під авторством Галини Гаврилович «Сова на кладці». Віддрукована вона у видавництві «Волинські обереги», за підтримки відділу культури Зарічненської райдержадміністрації.

Як і всі попередні творчі доробки майстрині художнього слова, ця книга – несе світло й безмежну любов до землі, на якій народилась, де ходили босими ногами пращури з діда-прадіда.

Кожне село має свою історію, багату на перекази, бувальщини. Отак і Бродниця. Губиться серед зеленочубих поліських лісів, складає до купи потішні оповідки і шукає свого читача…

Своє рідне село – Бродницю – Галина Гаврилович змалювала в людях, в тому особливому і неповторному для іншого села колориті народних переказів та бувальщин. «Шабалкова порода», «Василева хитрість», «Загарбниця», «Про чоловічу вірність», «Мисливська невдача», «Лючикова доля» та багато інших оповідок складають зміст книги «Сова на кладці» і відтворюють історію одного поліського села.

Галина Сергіївна Гаврилович народилася 2 липня 1964 року в с. Бродниця Зарічненського району. Працює редактором відділу інформації в Зарічненській районній газеті «Полісся». Член Національної спілки журналістів України.

Творчий доробок письменниці: 2008 рік «Вечірній автобус» ; 2009 рік – «Перехрестя» ; 2010 рік – «Мелодія старої скрипки».

Бібліографічний посібник «Перехрестя Галини Гаврилович»

Viknoprom