ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

Пункт доступу громадян

до офіційної інформації

           Лічильник


Презентація книги Сергія Виткалова "Рівненщина: культурно-мистецький потенціал в парадигмах сучасності"

Виткалов С.В. Рівненщина: Культурно-мистецький потенціал в парадигмах сучасності: монографія. - Рівне: ПП ДМ, 2012. - 416 с.

Книга являє собою дослідження культурно-мистецьких процесів, що відбуваються сьогодні в одному із самобутніх регіонів України, незважаючи на складний економіко-політичний його розвиток.

Тут розглядається культурно-мистецький потенціал сучасної Рівненщини: стан і роль спеціальної освіти в становленні і подальшому розвитку мистецької діяльності,музейна й замкова мережа й питання її охорони в програмах діяльності місцевих органів влади; аналізується потенціал обласного архіву, мистецька палітра краю: вокально-хорове, інструментальне, кіно-фотомистецтво, альтернативна музика, театральна творчість, фестивальний рух, а також потенціал "зеленого туризму". Виявляються провідні тенденції в культурній діяльності Рівненщини; подано "творчі проекти" окремих діячів культури і мистецтва краю.

У книзі вміщено значний ілюстративний ряд, за яким можна скласти уявлення про окремі грані мистецького процесу.

Адресовано студентам, аспірантам, працівникам управлінських структур галузі культури та усім тим, хто цікавиться історією і сьогоденням регіональної культурної практики.

Viknoprom