ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

Пункт доступу громадян

до офіційної інформації

           Лічильник


«Голосить дзвін стривожено у квітні»

«Чорнобиля гіркий полин
На серце ліг незримо й тяжко,
І плине над землею дзвін
Із тихим стогоном протяжно»

26 квітня – знакова для України й усього цивілізованого світу дата, яка вже три десятиліття нагадує людству про наймасштабнішу техногенну катастрофу в світовій історії. Указом Президента України «Про заходи у зв'язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» 2016-й оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи.

З цієї нагоди Зарічненською ЦРБ в приміщенні районної державної адміністрації проведено зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС «Голосить дзвін стривожено у квітні». До участі у цій зустрічі були запрошені голова Зарічненської районної державної адміністрації А.Ф. Смаглюк, заступник голови Зарічненської районної ради А.А. Місюра, голова громадської організації «Союз.Чорнобиль» Ю.М Полховський., народний депутат України В.П. Яніцький, які висловили глибоку повагу та вдячність учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Присутні вшанували пам'ять загиблих та померлих ліквідаторів хвилиною мовчання.

Закінчився захід покладанням квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля.

До цієї дати в Зарічненській центральній районній бібліотеці оформлено книжкові виставки «Чорнобиль – біль наш довічний», «Чорнобильська трагедія – біль України», проведено інформаційну годину «Найбільша екологічна катастрофа», перегляд літератури «Чорнобиля чорний лелека і досі над нами летить», віртуальну подорож «Чорнобиль: 30 років по тому».

Viknoprom