ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

           Лічильник


За електронними послугами - до бібліотеки

      В Зарічненській центральній районній бібліотеці з квітня 2016 р. діє Центр обслуговування громадян електронною інформацією (ЦОГ ЕІ). В бібліотеках Зарічненської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек для громади району діє 7 Центрів обслуговування громадян Електронною Інформацією (ЦОГ ЕІ).

      Центри обслуговування громадян являють собою інформаційно-консультаційну службу, яка оснащена комп’ютерами та інтернетом і забезпечують доступ до послуг в системі електронного урядування.

      ЦОГ організовують мешканцям району доступ до електронних інформаційних ресурсів органів державної влади та місцевого самоврядування, забезпечують взаємодію з органами влади за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, а також надають населенню можливість оволодіння інформаційно-комунікаційними технологіями та інструментами е-урядування.

      Серед електронних послуг, які надаються у ЦОГ, – користування інтернет-приймальнями органів державної влади та органів місцевого самоврядування, електронна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на сайті Державної реєстраційної служби України, електронні послуги на веб-порталі Пенсійного фонду України, пошук роботи на інтернет-медіа-порталі «Труд» Державної служби зайнятості України, користування послугами Всеукраїнської безкоштовної освітньої мережі «Щоденник.ua», резервування та придбання проїзних пасажирських документів на залізничний транспорт та авіаперевезення, перевірка особистих рахунків та оплата комунальних платежів, ін.

      Користуватися послугами ЦОГ в Зарічненській центральній районній бібліотеці та бібліотеках району можуть безкоштовно всі мешканці району, незалежно від статі, віку, соціального статусу та рівня комп'ютерної грамотності.

      Інформація про відкриття та роботу ЦОГ ЕІ висвітлюється на сторінках районної газети.