ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

           Лічильник


Перемога в конкурсі

У листопаді 2015 року Українська бібліотечна асоціація оголосила конкурс для бібліотек України на участь у проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», за підтримки програми Європейського союзу «Еразмус + Жан Моне», в якому взяла участь Зарічненська центральна районна бібліотека. Днями на електронну адресу бібліотеки надійшло вітання і повідомлення про те, що наша бібліотека в числі переможців.

Проект передбачає активну роботу бібліотеки з популяризації знань про ЄС та надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям Зарічненського району. Особлива увага в ньому відведена наданню просвітницької інформації молоді, особливо про навчальні заклади Європейського Союзу, забезпечення роботою за кордоном, культурне та літературне життя Європи.

За умовами конкурсу Зарічненська ЦРБ має отримати пристрої для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації; методичні посібники, рекламно-інформаційні матеріали, сувеніри про ЄС та євроінтеграцію; доступ до електронних баз даних від Представництва ЄС в Україні та інших організацій.

Координатор проекту бібліотекар Кліментович Т.О. пройде навчання у Головному тренінговому центрі для бібліотекарів у м. Києві за напрямом «Пункти європейської інформації в бібліотеках: організація і методика роботи».

Зарічненській районній бібліотеці буде надана можливість брати участь в європейських проектах і навчальних візитах до бібліотек Європи.