ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

Пункт доступу громадян

до офіційної інформації

           Лічильник


КЛУБ «ЮНІСТЬ»

БУТИ ЮНИМ, ЩОБ БУТИ ЗАВЖДИ МОЛОДИМ
/Девіз/
Створений: 20 лютого 1983 року.
Адреса: Центральна районна бібліотека (читальний зал)
вул. Грушевського, 4
смт. Зарічне Рівненської обл.
тел. (03632) 3-02-71
Мета: Об’єднати членів літературно-мистецької вітальні на основі спільних інтересів до літератури, поезії, народної пісні, джерел народознавства різноманітними методами і формами роботи – презентаціями книг, тематичними вечорами, вечорами-зустрічами з літераторами, літературно-музичними аукціонами, зустрічами за круглим столом.

Зарічненська ЦРБ та учні ЗОШ провели традиційні шевченківські читання

         З успіхом пройшов літературно-музичний вечір "В своїй хаті своя правда, і сила, і воля". Учасники заходу мали змогу прослухати музичні твори на слова Т.Г.Шевченка у вионанні бандуристки Оксани Ковалюк. Змістовна книжкова виставка під назвою "Іподвиг Прометея, і велич Кобзаря" сприяла популяризації книг Всеукраїнської шевченкіани. Родзинкою заходу була виставка робіт учнів Зарічненської школи мистецтв "Вічно живий Кобзар".

Леся Українка...

        Це ніжне і дзвінке ім'я належить до найвеличніших імен нашого народу. Гордий дзвін її імені в серцях мільйонів людей породжує не тільки спогади про "Лісову пісню" або "Досвітні огні", але і палку любов до великої поетеси і гордість за свій народ, що спородив її.

        "Нехай моя пісня лунає..." під такою назвою у Зарічненській ЦРБ пройшов літературний вечір до 140-річчя Лесі Українки. Радість нашого свята прийшли розділити поважні гості, друзі та постійні користувачі бібліотеки. Також до уваги присутніх була презентована розгорнута книжкова виставка під аналогічною назвою.