ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

           Лічильник


Тиждень права

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» в Зарічненській ЦРБ з 5 по 9 грудня було проведено цикл заходів правової тематики в рамках Всеукраїнського тижня права.

Тематика проведених заходів сприяла підвищенню рівня правової культури читачів бібліотек, інформованості молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту. Цікаво і насичено в Зарічненській ЦРБ пройшов День правових знань «Права. Гарантії. Захист» 09 грудня. Читачам було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки на відповідальність згідно чинного законодавства України, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. Життєві приклади, конкретні ситуації, які розглядалися під час зустрічі, змусили присутніх замислитись над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати. Участь у дні проведення права прийняла юрист Зарічненської РДА Наталія Гнедко, яка інформувала присутніх про права людини в інформаційному суспільстві.

Протягом цього дня для користувачів бібліотеки показано відеофільми «Конвенція ООН про права дитини та «Історія створення декларації прав людини».

Впродовж Всеукраїнського тижня права зав. відділом обслуговування Зарічненської ЦРБ ознайомлювала користувачів бібліотеки з веб-ресурсами, які надають юридичну допомогу за галузями законодавства: конституційного, цивільного, трудового, сімейного, адміністративного та презентувала роботу ЦОГЕІ (центру обслуговування громадян електронною інформацією).

В рамках тижня права бібліотекарем читальної зали Ліпко М.І. проведено коментований огляд книжкової виставки «Держава і право», на якій були представлені новинки правознавчих видань із фонду ЦРБ. Ці видання сприяють поглибленню правових знань та формуванню правової культури наших читачів.

З учнями ЗОШ, які є читачами нашої бібліотеки, проведено правознавчу вікторину «Права людини починаються з прав дитини», яка показала хороший рівень правової освіченості наших читачів.

Viknoprom