ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

Пункт доступу громадян

до офіційної інформації

           Лічильник


ЗАРІЧНЕНСЬКІЙ ЦРБ - 70!

Сімдесят років тому у Зарічному була заснована перша книгозбірня району. Тож 28 вересня головний бібліотечний заклад Зарічненщини, в колі поважних гостей, колег та щирих друзів-читачів, урочисто відзначив свій ювілей.

Певне, то вперше бібліотечна спільнота Зарічненщини зібралась разом до гурту, щоб відсвяткувати іменини не колег-бібліотекарів, а з нагоди ювілею храму книги, та ще й сімдесятирічного. Розділити радість свята долучитись в цей день поспішили не лише представники влади, працівники районного відділу культури та туризму, а й добрі, щирі друзі бібліотечної родини – користувачі районної книгозбірні, місцеві автори, пошуковці, освітяни. У фойє закладу, окрім звичних виставок, гостей свята приємно порадувала інсталяція «Книжковий торт». Який же ювілей без іменинного пирога!? А бібліотечний – без книг!

Своєрідною машиною часу, що повела присутніх на ювілеї у мандри сторінками історії заснування і розвитку районної книгозбірні, стала слайд-презентація «Зарічненській ЦРБ – 70». У зібраних світлинах, архівних даних, спогадах тих, хто започатковував діяльність бібліотечних закладів у районі, хто виводив її на новий сучасний етап розвитку – їх юність, молодість, зрілість, мудрість. Безперечно, що слайд-презентація стала головною родзинкою урочистостей.

З поважною датою та професійним святом бібліотекарів привітали заступник голови районної ради Леонід Філончук, начальник відділу культури та туризму РДА Тетяна Гаврилюк. З нагоди свята, з нагоди ювілею були вручені почесні грамоти колективу ЦРБ та кращим працівникам бібліотечної системи. Щирими оплесками вітали присутні Галину Федосіївну Бабенко - свого доброго порадника, наставника, друга, керівника. Тридцять п'ять років, з 1959 по 1994 p.p., Галина Федосіївна очолювала головну книгозбірню району, докладала всіх своїх знань, умінь, аби заклад став однією із візитівок Зарічненщини. І понині вона залишається для всієї бібліотечної родини, для всіх, кому випала честь знати й спілкуватись з цією особливою людиною, гідним прикладом для наслідування.

З нагоди поважного ювілею своїх побратимів вітали представники районного Будинку культури – дитячий фольклорний колектив «Журавлинка», художній керівник Тетяна Полюхович. Квіти і слова вдячності за тісну співпрацю, з нагоди святкових урочистостей, дарувала друзям-бібліотекарям вчителька Зарічненської ЗОНІ І-ІІІ ст., депутат районної ради Ірина Курадовець. Теплі вітання прозвучали на святі від колег-бібліотекарів Локницької ОТГ. Ведучою літературно-музичної композиції «Свято хранителів мудрості» стала молодий бібліотекар Тетяна Бондаренко. Уже чотири роки при Зарічненській ЦРБ діє літературно-краєзнавче об'єднання «Ріднокрай». Вітання від усіх його авторів, пошуковців для бібліотечної родини передав Павло Дубінець. «Гадаю, для Зарічненщини за честь мати на своїх теренах заклад такого рівня як центральна районна бібліотека. Попри свій поважний сімдесятирічний ювілей – це заклад, що ні на йоту не відстає в своїй ході від часу, його вимог і потреб нинішнього дня», - щиро дякувала своїм друзям - бібліотекарям, колегам по культосвітній ниві, їх керівнику Ніні Жданюк за плідну тридцятирічну співпрацю й Галина Гаврилович, член Національної спілки журналістів України.

Viknoprom