ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

Пункт доступу громадян

до офіційної інформації

           Лічильник


Засідання "Літературної кав'ярні"

Після тривалої перерви «Літературна кав'ярня» запросила на гостину творчу юнь Зарічненщини. Дітей, котрі шанують поезію, цього дня в районній бібліотеці зібралось таких чимало: це – і учні зарічненських навчально-освітніх закладів, і поети-початківці із сіл Серники та Привітівка. Та найбільш численною виявилась літературна когорта Кухченської школи – дванадцять юних поетів, на чолі з бібліотекарем ПШБ Оксаною Краснюк.

Надзвичайно цікавим видалось знайомство шкільних талантів одне з одним, а далі господиня «Літературної кав'ярні» Тетяна Климентович запропонувала усім пригадати поезію великого Шевченка. У кожного з нас у серці живуть найпам'ятніші рядочки незабутнього Тараса Григоровича, їх і цитували кожен по окремо і всі гуртом. А потім юні поети взялись читати власні твори.

Лейтмотивом творчості наших дітей стали буремні події на сході країни. Слухати ті рядки без сліз в очах, полишитись до них байдужим, аж ніяк не випадало. Якими щирими видавались автори у своїх почуттях! Не дивно, що присутні в залі дорослі, час від часу, поривались до оплесків. Дай, Боже, аби оті поетичні спроби, ще такі зелененькі пагінчики, добились до світла великої поезії. Аби суєтне життя не замулило глибин чуттєвої дитячої душі, не позбавило наснаги й нестримного бажання творити.

Viknoprom