ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

Пункт доступу громадян

до офіційної інформації

           Лічильник


ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКА ВІТАЛЬНЯ

Чого не можна зробити в житті –
Треба зробити в літературі.
Чого не можна досягнути в державі –
Те треба створити в душі.
/ Девіз /

Створена : 10 березня 1985 року.

Адреса: Центральна районна бібліотека (читальний зал)
смт. Зарічне Рівненської обл.
вул.. Грушевського, 4
тел. (03632) 3-02-71

Мета: Створити умови для користувачів бібліотеки та членів літературно-мистецької вітальні, цікаво і корисно проводити час і спілкуватися з однодумцями.

"Материнські долі сповнені любові"

Травень найкращий місяць у році. Повнота цвітіння і надій,торжества воскреслої із зимового сну природи. І радість матерів, бо їх заслужено вшановують.

6 травня у Зарічненській ЦРБ відбулося свято з нагоди Дня Матері. Були запрошені найактивніші читачі бібліотеки та родини працівників ЦБС. Справжнім подарунком усім присутнім стали музчині вітання працівників районного будинку культури. Свято вийшло справді родинним і дуже теплим. Важко було стримати сльози, коли діти зверталися зі словами вдячності до своїх мам. А ще, були квіти, багато квітів та щирих посмішок. Ніхто з присутніх матусь не залишився без букета. Підготували та провели свято працівники ЦРБ.

"Не треба їм слави, оркестри не грайте, одне лиш благаю: не забувайте"

Уже традиційними в Зарічненській ЦРБ стали зустрічі з учасниками бойових дій на території Афганістану в день виведення радянських військ з цієї країни. Цьогоріч цей захід працівники бібліотеки провели під назвою "Не треба їм слави, оркестри не грайте, одне лиш благаю: не забувайте". Пройшов він за участі представників районної державної адміністрації, районної та селищної рад, працівників районного Будинку культури. Посивілі воїни-афганці зібрались в цей день разом, аби поділитись болючими спогадами, пом'янути тих, кого більше немає поряд. Бо ж неможливо піти у забуття, допоки існує пам'ять.