ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

Пункт доступу громадян

до офіційної інформації

           Лічильник


«Свято Матері, Сім'ї, Родини»

Травень багатий на свята. Серед них чільне місце займає день Матері та день Сім'ї. Об'єднавши ці календарні дати в єдине ціле, районна бібліотека, спільно з працівниками районного Будинку культури, провела чудове родинне свято. До нього долучились молоді матусі Зарічного, котрі народили та виховують троє-четверо діток. У кожної з них свій досвід виховання малят, свої сімейні звичаї й традиції, свої незабутні історії. Ними радо ділились на цих родинних посиденьках Наталія Полюхович, Ірина Курадовець, Ольга Малайчук, Любов Мойсійчук. Ці молоді симпатичні панянки мають в своїх оселях по троє дітлахів. Чи багато нинішнього часу для сім'ї четверо діток – про це повідали присутнім Наталія Тур-Веселовська, Наталія Демчук, Ольга Романовська.

Вшанувала усіх матусь своїм чарівним голосом представниця багатодітної зарічненської родини Марійка Ярошук. А який чудовий спів подарувала родинному зібранню на цьому святі мама улюбленого сина, бабуся двійко онучат, неперевершена, талановита Наталія Гриненко! Привітав зарічненських берегинь зі святом і заступник голови райдержадміністрації Сергій Ширінга. Відмінно справились зі своїм завданням ведучі свята – молоді матусі Тетяна Бондаренко та Тетяна Кліментович.

Відрадно, що дійство проходило без зайвого пафосу та помпезності, за щирим спілкуванням, чашкою кави та солодощами. А ще кожній мамі в цей день погожий травень посміхнувся букетами конвалій.

Viknoprom