ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

Пункт доступу громадян

до офіційної інформації

           Лічильник


Чарівна палітра Тетяни Ломако

З 10 лютого по 20 березня в Зарічненській центральній районній бібліотеці діятиме виставка творчих робіт місцевої художниці, викладача дитячої школи мистецтв Тетяни Ломако. Майстриня працює в техніці акварелі: це натюрморти, пейзажі, живопис. Художниця творить яскравими кольорами, у позитиві, тим самим створює своє індивідуальне, неповторне та дійсно нове. Картини майстрині просто дихають красою поліського краю. Доповнює персональну виставку портфоліо творчості Тетяни Ломако.
Користувачі центральної районної бібліотеки і місцева громада селища можуть милуватися прекрасними творіннями, а також за бажанням можуть придбати картини художниці.

"Кульбаби"
"Дари осені"
"Перший сніг"
"Калина"
Модульна картина "Орхідеї"
"Перелаз"
"Петунії"
"Захід на Поліссі"
"Зимовий ранок"
"Лебеді прилетіли"
"Янгол щастя"
"Янгол щастя"
"Орхідея"
"Цвіт персика"
"Осінній парк"
Малюнок на стіні "Моя вулиця"

Ломако Тетяна Миколаївна народилась 23 грудня 1984 року в с. Іванчиці.
З 1990 по 1999 рр. навчалась в Іванчицькій ЗОШ I-II ступенів, з 1999 по 2001 рр. – в Зарічненській ЗОШ I-III ступеня (10-11 клас).
У 2003 р. вступила до Рівненського державного гуманітарного університету на художньо-педагогічний факультет.

З 2005 року працює в Зарічненській дитячій школі мистецтв на посаді викладача. В 2008 р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «художник – майстер декоративно-прикладного мистецтва, викладач».
З 2009 року – завідувач художнім відділенням Зарічненської ДШМ. На даний час продовжує працювати в школі на цій же посаді. У вільний від роботи час малює картини, а також любить працювати із тканиною, шиє.

Viknoprom