ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

           Лічильник


Пункт доступу громадян до офіційної інформації

      У рамках реалізації проекту Української бібліотечної асоціації «Інформація органів влади для громадян у публічних бібліотеках: пошук, доступ, консультування» в Зарічненській ЦРБ в 2010 створено і діє Пункт доступу громадян до офіційної інформації органів влади. ПДГ при Зарічненській ЦРБ забезпечує доступ користувачів ЦРБ до інформації Урядових сайтів, можливість впливати на законодавчий процес, а також формує у користувачів навики роботи з мережевими ресурсами державних органів влади та управління.

      Фахівці ЦРБ допомагають громадянам у пошуку інформації. Для відвідувачів відведено робоче місце з вільним доступом до Інтернету. В ЦРБ оформлено інформаційну виставку новинок з актуальних питань діяльності органів державної влади та управління, проводяться віртуальні екскурсії Верховною Радою України. Бібліотекарі знайомлять дітей з урядовим сайтом для юних громадян.

    Для користувачів і бібліотекарів підготовлено рекомендації щодо пошуку інформації у мережевих ресурсах державних органів влади та управління.

    Для ознайомлення з роботою місцевих органів влади Ви можете перейти за адресами http://www.zarrda.gov.ua/ - сайт Зарічненської районної державної адміністрації або http://www.zarrada.org/ - сайт Зарічненської районної Ради.

Влада і громада

<Детальніше...>

Судова система України

<Детальніше...>

Перелік нормативно-правових актів, які важливо знати для налагодження взаємодії громадськості з органами виконавчої влади

<Детальніше...>