ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

Пункт доступу громадян

до офіційної інформації

           Лічильник


ЗАРІЧНЕНЩИНА: ІСТОРИЧНІ ВИТОКИ ТА СУЧАСНІСТЬ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

Зарічненщина : історичні витоки та сучасність населених пунктів району : бібліографічний посібник / Зарічненська ЦРБ. – Зарічне, 2015. – 100 с., іл. – (Краєзнавство)

Бібліографічний посібник «Зарічненщина :історичні витоки та сучасність населених пунктів району» складений у зв’язку із всезростаючим інтересом до рідного краю і продовжує серію «Краєзнавство».

В посібнику вміщено інформацію про 52 населені пункти Зарічненського району, де подано матеріали про їх виникнення і розташування, історичні події, шляхи сполучення, кількісний склад населення, соціально-економічне становище, історичні події та сучасність, а також подано розповіді про знатних людей краю, які своїми трудовими й ратними подвигами прославили нашу Зарічненщину. Посібник ілюстрований фотосвітлинами, які розкривають неповторність Поліського краю.

Бібліографічний покажчик «Зарічненщина : історичні витоки та сучасність населених пунктів району» адресований краєзнавцям, викладачам та учням загальноосвітніх навчальних закладів, студентам вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації, бібліотечним та музейним працівникам, а також всім, кого цікавить багате історичне минуле та сучасність Зарічненського краю, з метою використання його в роботі, освіті та самоосвіті.

<Детальніше...>