ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

Пункт доступу громадян

до офіційної інформації

           Лічильник


Презентація літературно-краєзнавчого альманаху "Ріднокрай"

15 червня 2017 року в Зарічненській ЦРБ відбулася зустріч, присвячена визначній події в літературному житті Зарічненщини - Дню народження книги - літературно-краєзнавчого альманаху «Ріднокрай».

В книгу включено поезію, прозу, дослідження 18 літераторів та краєзнавців Зарічненщини. Їхній талант вражає красою поетичного слова, оригінальністю і глибиною думок.

На заході були присутні члени літературно-краєзнавчого об’єднання «Ріднокрай», представники районної ради, відділу культури та туризму, користувачі бібліотеки та гості. Господинею дійства виступила упорядник альманаху, член Національної спілки журналістів України Галина Гаврилович.

Під час презентації в читальній залі панувала незвичайна атмосфера. І читці й гості були єдиним цілим. Збірка свідчить про велике натхнення й грандіозну працю над книгою її авторів.

Присутні мали змогу долучитись до Слова поезії й пісень, що пролунали на презентації. Окрасою заходу став виступ Івана Парипи, який заспівав свої твори під бандуру.

Тепло привітали ріднокраєвців із знаменною подією бібліотечні працівники, вчителі, журналісти, жителі селища.

Ми запрошуємо всіх до бібліотек району і радимо ознайомитися з новою книгою – літературно – краєзнавчим альманахом «Ріднокрай».

Viknoprom