ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

Пункт доступу громадян

до офіційної інформації

           Лічильник


ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКИ
«НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ І ТЕХНОГЕННИЙ ВПЛИВ»

В Зарічненській центральній районній бібліотеці з 16 квітня по 15 травня 2014 року діє пересувна книжкова виставка «Навколишнє середовище і техногенний вплив», підготовлена і передана в тимчасове користування Рівненською обласною універсальною бібліотекою з питань: «Джерела забруднення навколишнього середовища», «Раціональне ресурсозбереження та екологічна безпека», «Природа та пожежі».

Для успішного розв'язання складних екологічних проблем потрібен перехід до нової ідеології життя, до екологізації економіки, виробництва, землеробства, до формування екологічно зорієнтованої цивілізації. Визначальним для розв'язання екологічних проблем сучасності є формування екологічної свідомості суспільства. Сподіваємось, що матеріали пропонованої виставки допоможуть у набутті знань з екології, пробудять бажання вирішувати екологічні проблеми нашого району.

Тож всіх, кого цікавлять теми розв'язання екологічних проблем сучасності, просимо завітати до Зарічненської центральної районної бібліотеки, де на пересувній виставці «Навколишнє середовище і техногенний вплив» окрім традиційних носіїв інформації (книг та статей з газет та журналів), Ви отримаєте інформацію за допомогою вебліографічного списка про актуальні питання розв'язання екологічних проблем сучасності на сайтах в мережі Інтернет.

Список літератури «Навколишнє середовище і теногенний вплив».

Т. Кидун – провідний бібліограф Зарічненської центральної районної бібліотеки

 

Viknoprom