ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

           Лічильник


Білокінь С. Масовий терор як засіб державного управління в СРСР. 1917-1941 рр. : джерелознавче дослідження / С. І. Білокінь; І. М. Дзюба, переднє слово. - Київ : Укр. пропілеї, 2016. - 694 с.

Книга «Масовий терор як засіб державного управління в СРСР. 1917-1941 рр.» — результат ґрунтовної і тривалої дослідницької роботи одного із найвідоміших істориків і джерелознавців сучасності Сергія Білоконя.
Видання викриває та демонструє на загал засоби й механізми більшовицького терору в період Розстріляного відродження та боротьби за самостійність України. Це історія нерівного, драматичного і навіть трагічного протистояння інтелектуальних еліт і представників радянської держави та правлячої партії, які прагнули підпорядкувати або ж знищити все, над чим не мали контролю, — мистецтво, науку, пам'ятки історії — увесь культурний світ разом з його творцями й захисниками.

СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ БІЛОКІНЬ народився 1 липня 1948 року в Києві. Історик, джерелознавець, кандидат філологічних наук. Доктор історичних наук. Дійсний член Української вільної академії наук. Головний науковий співробітник відділу історії України другої половини XX століття Інституту історії України НАН України. Керівник Центру культурологічних студій Інституту. Почесний професор Києво-Могилянської академії.
Автор більш як 100 наукових і науково-публіцистичних праць з історії та джерелознавства.
Книга «Масовий терор як засіб державного управління в СРСР (1917-1941 pp.)» - результат ґрунтовної і тривалої дослідницької роботи. Це історія нерівної, драматичної і навіть трагічної боротьби інтелектуальних еліт з представниками радянської держави й правлячої партії, які прагнули підпорядкувати або ж знищити все, над чим не мали контролю - політ фантазії, витвори мистецтва, науковий доробок, пам'ятки історії - увесь культурний світ разом з його творцями й захисниками.

Підготували:
Т. Кидун – провідний бібліограф Зарічненської ЦРБ
А. Прохорович - бібліотекар Зарічненської ЦРБ