ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

           Лічильник


Базів В. Армагеддон на Майдані : роман - реквієм / В. Базів. - К. : Український пріорітет, 2014. - 160 с.

Роман-реквієм «Армагедон на Майдані», в основі якого – реальні події, герої й нелюди, - перше художнє полотно про галактичні за своїм масштабом події в Україні, що ввійшли у всесвітню історію під священною та магічною смислоформою – МАЙДАН.
В апокаліптичному вимірі на авансцені ХХІ століття, якою став майдан посеред сакрального для всієї планети Києва, орудують у живій людській плоті ангели й демони в транскрипції третього тисячоліття. На смисловому тлі подається документальна маловідома історія про те, що і як призвело до Повстання, котре стало безпрецедентним актом кривавого вознесіння із провалля гуманітарно-криміналістичної катастрофи для майже 50-мільйонного населення в центрі Європи. Водночас всенародний Бунт Гідності став прологом до визвольної війни – спільно з усім прогресивним світом – древньої Нації проти планетарної загрози земній цивілізації, яка постала перед людством осатанілими ордами московських варварів, що виринули на полях глобальної епохи із темних віків.

Василь Базів – знаний в Україні та за її межами письменник, політик, дипломат, учений, візіонер. Автор культового роману «Хрест» - першого в історії української літератури твору, виданого у 2014 році в англійському перекладі в США. Автор інтелектуального трилера у двох томах «Сага про космологічну долю людства. Кінець світу: до і після». Автор легендарного документального фільму «Кримінальна окупація». Учасник Всесвітнього Конгресу провідних інтелектуалів планети «Глобальне майбутнє-2045», що пройшов 2013 року в Лінкольн-центрі в Нью-Йорку та став вершинною планетарною подією на старті тисячоліття. Має найвищий дипломатичний ранг Надзвичайного й Повноважного Посла. Професор Міжнародного університету «Україна». Підполковник Збройних Сил України. Воїн Української Повстанської армії Майдану.

Підготували:
Т. Кидун – провідний бібліограф Зарічненської ЦРБ
А. Прохорович - бібліотекар Зарічненської ЦРБ