ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

           Лічильник


Трофимович В. М. Любов на лінії вогню / В. Трофимович. – Харків : Фоліо, 2016. – 153 с.

У збірці Васіліси Трофимович, чарівної дівчини зі сталевим характером бійця, сплелися разом реальні події, документальні факти і справжні почуття. Почуття на лінію вогню, які увібрали і високу любов — до жінки, родини, країни, і зраду, і розпач, і тугу за загиблим щастям.
У кожному оповіданні книжки «Любов на лінії вогню» письменниці з Дніпра, журналіста, колишнього прес-офіцера добровольчих формувань, яка понад півтора року провела в АТО разом зі своїми героями, читачі знайдуть щирість, реальний патріотизм і дійсне прагнення до кращого майбутнього нашої України.
Любов на лінії вогню» – перша книга дніпровської письменниці, журналіста, колишнього прес-офіцера добровольчих формувань Васіліси Трофимович, яка понад півтора року провела в зоні бойових дій разом зі своїми героями. У збірнику молодої авторка сплелися разом реальні події, документальні факти і справжні почуття: щирість, патріотизм, віра в майбутнє України.

26-річна письменниця з Дніпра Васіліса Трофимович, випускниця Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, магістр політичних наук, після закінчення університету почала професійну діяльність як прес-секретар в державних структурах. На початку Революції гідності звільнилася з держслужби, з весни 2014 зайняла посаду прес-офіцера добровольчого батальйону «Донбас», а потім – полку «Дніпро-1». Після завершення військової служби почала журналістську і письменницьку діяльність, продовжуючи займатися волонтерством.

Підготували:
Т. Кидун – провідний бібліограф Зарічненської ЦРБ
А. Прохорович - бібліотекар Зарічненської ЦРБ