ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

           Лічильник


Березовець Т. Анексія: Острів Крим : хроніки "гібридної війни". - К.: Брайт Стар Паблішинг, 2016. - 408 с.

У книзі відомий експерт кримчанин Тарас Березовець аналізує механізми й технології так званої гібридної війни, розв'язаної військами Російської Федерації («зеленими чоловічками») на території АР Крим.
«Анексія: Острів Крим» містить ексклюзивні свідчення, надані спеціально для цієї книги українськими, російськими й міжнародними політиками, військовими, експертами, журналістами, активістами, які стали очевидцями окупації.

ТАРАС БЕРЕЗОВЕЦЬ - український політичний експерт, один із найвідоміших україн¬ських політконсультантів, який тривалий час працює з топ-політиками України, директор компанії Berta Communications. Закінчив Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка та Royal College of Defence Studies у Лондоні. Отримав ступінь магістра міжнародних відносин у King's College London по темі військової пропаганди. Із перших днів анексії Криму зайнявся боротьбою з кремлівською пропагандистською машиною, організовуючи наукові заходи в Україні й за кордоном. У грудні 2014 року створив і очолив проект Free Crimea, у рамках якого був підготовлений перший аналітичний звіт про ситуацію з правами людини «Чорна книга окупації Криму». Free Crimea був презентований у Європарламенті та Державному департаменті США.

Підготували:
Т. Кидун – провідний бібліограф Зарічненської ЦРБ
А. Прохорович - бібліотекар Зарічненської ЦРБ