ВІРТУАЛЬНІ

ВИСТАВКИ

БІБЛІОГРАФІЧНІ

ПОКАЖЧИКИ

ЛІТЕРАТУРИ

Наша адреса:

Центральна районна бібліотека,
вул. Грушевського, 4;
смт Зарічне
Рівненської обл.,
Україна, 34000.
Телефон – 80363230271
80363230132.
Електронна адреса:
zaribiblioteka@gmail.com

           Лічильник


"Літня тераса - бібліотеки окраса"

Щоп’ятниці Зарічненська ЦРБ проводить акцію «Літня тераса – бібліотеки окраса». Мета заходу – привернути увагу жителів селища до книг, бібліотеки, розвинути у людей культуру читання.

В рамках роботи літньої тераси відбуваються різноманітні пізнавально-розважальні заходи.

Цього разу дійство проходило на дитячому майданчику в центрі Зарічного, де мешканці районного центру з цікавістю знайомились з книжковими новинками та свіжою пресою. Актуальною в спекотну пору стала розгортка-пам’ятка «Сонячний удар: симптоми і перша допомога». Присутні змогли дізнатись як надавати першу допомогу при сонячному ударі та як його уникнути.

Діти з превеликим задоволенням розмальовували улюблених казкових героїв і власноруч виготовляли різнобарвні, веселі наліпки. За весь час поки діяв захід на майданчик приходили все нові і нові відвідувачі. Вже й настав вечір, а юні майстри ніяк не хотіли залишати майданчик.

Літня тераса при Зарічненській ЦРБ працює в погожі дні, в місцях відпочинку жителів селища: в парку, на дитячих майданчиках, біля річки. Час, проведений на літній терасі проходить з користю та задоволенням як для дорослих так і для дітей. Наступна зустріч відбудеться на дитячому майданчику 11 серпня о 17.00.

Viknoprom